İletişim

SMMM.  İRFAN AKALIN

Şekerhane Mh. Eczacılar Cd. Şevkibey Sk.

Şevki Azakoğlu İşhanı K: 2 No: 21

Alanya – Türkiye

Tel +90 242 5119223

Fax +90 242 5119109

 


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: ALANYA ACCOUNT OFFICE

12 Comments

  • yunus
    03 Eylül 2013 | Permalink |

    sayın irfan bey. sorumu cevaplarsanız gerçekten çok memnun olurum çok zor durumdayız. babam yaklaşık bir yıl kadar iş yeriyle sorunlar yaşıyor. 1 yıl önce işten çıkarttılar ancak sigorta ssk pirimini her ay ödüyolar tekrardan çağıracağız deyip çağırmıyorlar hala evde… sigorta pirim sayısı 5.341… kıdem tazminatını alabilirmiyiz. alabilirsek nasıl alabiliriz…

  • aysegul
    31 Ekim 2013 | Permalink |

    Merhaba irfan bey 2.5yildan beri ozel bir sirkette part time olarak calisiyorum fakat okul geregi staj yapmam gerekiyor 60 is gunu. Isten giris cikis yapilsa kidemim dusecek ikinci baslanan tatihten baslaniyor gibi mi olacak? Ve isten zorunluliktan dolayi ciktigimda bir ucret talep edebiliyornmuyum? Ucretsiz izin alip calissam da olur mu ?

  • yakup
    06 Aralık 2013 | Permalink |

    üstadım kolay gelsin iyi çalışmalar diliyorum
    31.12.1999 tarihinde tamamlanan inşaat işimize 942 tl fark çıkarmışlar .30.11.2013 tarihinde elimize ulaşan yazıda gördük bunu. gecikme zammıyla berabar 16 000 tl olmuş. bu rakam zamanaşımına uğrarmı….şimdiye kadar 14 yıl geçmiş ….ne yapmalıyız……

  • 13 Aralık 2013 | Permalink |

    odemeniz gerekiyor

  • cengiz gurbay
    26 Ocak 2014 | Permalink |

    Mrb 1100.tl net maas aliyorum agi ile 1199 tl brut maasim ne kadar olur.bordromda 1538 tl gozukuyor ama fazla mesai dustukten sonra 1398 lira gostermisler.hizmet dokumunde brut 1635 tl.garip olan ben fazla mesai yapmiyorum yapsamda elden veriyorlar.bankaya yatirmiyorlar.ne kadar kidem taz. alirim.

  • Dilarak
    27 Mayıs 2014 | Permalink |

    4777 sayılı yasa geçici 10.madde sorusu : İsteğe bağlı bağkur ödeyen erkek, 29 yaşından büyük, mesleki yeterlik belgesi almamış, işgücü yetiştirme kursunu bitirmemiş, Türkiye İş Kurumu’nda kayıtlı değil, teşvikten yararlanabiliyor mu ?

  • 29 Mayıs 2014 | Permalink |

    evet yararlanabilir

  • dilarak
    30 Mayıs 2014 | Permalink |

    Bir önceki 4777 ile ilgili sorunun devamı olarak teşvik süresi nekadar olur acaba? çok teşekkürler

  • Ruhi NESLİ
    13 Aralık 2014 | Permalink |

    sn irfan bey öncelikle zaman aşımı konusunda yapış olduğunuz açıklamalarınızdan dolayı,tşk ed.sorum 11/09/2011 yılında benim de ortak olduğum şirkete, kendi adıma olan,işyerimi devrettim. bir yıl sonra şirket hissemi devredip ayrıldım .2014 arlık ayında, sgk da 20 000 tl adıma borç çıktı bu borcu devrettiğim şirkete ödettirebilirmiyim.tşk ed.

  • Mehmet Yetkin
    24 Şubat 2015 | Permalink |

    11 Şubat 2015 Tarihinde annemi kaybettim. Veraset vergisini hesaplarken, annemin 2014 gelirinden tahakkuk eden gelir vergisini vergiden düşebilir miyim?
    Vergiyi 6 taksitte ödemeyi düşünüyorum. Fakat bu durumda tapuları üstüme geçiremediğimi öğrendim. Bu durumda kontratları yenilemem gerekiyor. Mal sahibi hanesine annemin varisi olarak mı adımı yazacağım?

  • MUSTAFA ŞAFAK
    23 Eylül 2015 | Permalink |

    Mrhb İrfan Bey, 6111 SAYILI GEÇİCİ TEŞVİK KANUNU İLE İLGİLİ YAZINIZI OKUDUM UFAK BİRKAÇ DURUM KAFA KARIŞIKLIĞINA YOL AÇTI. İLKEZ İŞYERİ DOSYASI AÇTIĞIMIZ İŞVERE DE ORTALAMA İŞÇİ SAYISI 0 ÇIKIYOR DOĞAL OLARAK 4 TANE DE İŞÇİ İLE KURMUŞ OLDUGU İŞE BAŞLAYACAK OZAMN 4 İŞÇİDE KOŞULLARI UYGUNSA TEŞVİKTEN YARARLANABİLİR Mİ?

  • selma
    10 Nisan 2019 | Permalink |

    Questions or Comments

One Trackback

  • 18 Eylül 2014 | Permalink |

    bursa haberleri…

    İletişim – Mali Müşavir Alanya | SMMM İrfan AKALIN…

Sorularınız ve Yorumlarınız

Konuyla ilgili yorumunuzu yazabilir, varsa sorularınızı sorabilirsiniz or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

e-mail adresiniz hiç kimse ile paylaşılmaz Required fields are marked *

Security Code: